Otevřené Lékárny v ČR: Profesionální Rady pro Zdravé Střevní Bakterie

Lékárenské služby v České republice: Zajistěte si rychlý přístup k profesionálním lékárníkům a aktuálním informacím o léčivých látkách.

Seznam městských lékáren s kontakty

Lékárníci v ČR: Rychlý Přístup k Profesionálním Radám a Nabídce Léčiv pro Celou Rodinu

Lékárna nemocnice Třinec

Zaměřujeme se na prodej farmak a léčiv. Poskytujeme specializovanou lékárenskou péči pro jednotlivá oddělení i veřejnost. Zajišťujeme poradenství k užívání a vzájemnému kombinování lékařem předepsaných léčivých přípravků a volně prodejných léčivých přípravků. Umožňujeme absolvování odborných praxí.

Lékárna Chrudimské nemocnice

Zabýváme se prodejem farmaceutických přípravků a zdravotnických potřeb. Nabízíme léky na předpis i bez něj, zdravotnické potřeby a potravinové doplňky jako jsou čaje, vitamíny, dětská mléčná výživa, příkrmy a kosmetiku. Prodáváme inkontinenční pomůcky a zdravotnický materiál.

Lékárna U Matky Boží

Nabídka lékárenských výrobků. Prodej homeopatik, veterinárních léčiv, dětské a kojenecké výživy, ortopedických pomůcek, vitamínů a bylinných čajů.

OOVL Lékárna U Anděla Strážce

Výdej léků pro veřejnost. Prodej zdravotnického materiálu, potravinových doplňků, kosmetiky, přírodních léčiv, čajů, homeopatik a veterinárních léčiv. Nabízíme odborné poradenství.

Lékárna Economy

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme přípravky pro regeneraci a posílení těla, bylinnou omlazující kosmetiku, vlákninu ve všech formách, diety, sportovní výživu, bio čaje a bio speciality, zdravou kuchyni, detoxikace těla, bezlepkové a energetické přípravky. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Slavonice

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis.

Lékárna KHN v Ráji

Nabízíme farmaceutické přípravky na předpis i volně prodejné. Poskytujeme vitaminové a léčivé přípravky či doplňky stravy.

Lékárna Stěžery

Provoz lékárny.

Lékárna Na náměstí

Nabízíme přehledný a široký výběr léků na lékařský předpis, volně prodejných léků, potravinových doplňků, kosmetiky, veterinárních léků a homeopatik. Nabízíme také měření krevního tlaku. V době karantény máme omezenou otvírací dobu.

Lékárna U Bílého lva Nechanice

Specializujeme se na internetový a kamenný prodej farmaceutických přípravků. V nabídce máme léky, čaje, dětskou, dekorativní, homeopatickou kosmetiku, výživu, potraviny pro bezlepkovou dietu, zdravotnické potřeby a jiné.

Lékárna Přímětická

Naše lékárna vede rozsáhlý sortiment homeopatických přípravků (Boiron, AKH, DHU), Schüsslerovy soli, Bachovy květové esence.

Lékárna Na Františku

Lékárna s pohotovostní službou. Výdej léků na recept, volný prodej léčiv a doplňkového sortimentu.

Lékárna Stodské nemocnice

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků a zdravotnických potřeb. Vydáváme léky na lékařský předpis i bez něj a zabýváme se individuální přípravou na lékařský předpis. Prodáváme dětskou výživu, bylinné čaje a další zboží.

Lékárna Prosetice

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept. Široký sortiment.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy