Lékárníci v ČR: Profesionální Podpora pro Zdraví Srdce a Cévy a Jak Správně Užívat Léky

Péče o Nervový Systém: Poskytujeme léky a rady pro péči o nervový systém. S námi můžete efektivně řešit problémy s nervovým systémem a udržet ho v rovnováze.

Recenze lékáren pro pohodlný nákup léků

Doprava léků až domů: Lékárny v Pelhřimově s rychlým doručením

Lékárna U Zlaté koruny

Internetová lékárna s možností osobního odběru na svých třech provozovnách. Pacienty ověřená lékárna s příjemným personálem Vám poradí s výběrem léků, zdravé výživy, dětského zboží, ortopedické obuvi a českých AKH homeopatik. Můžete si u nás zkontrolovat vhodnost užívaných léků.
Web

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.
466 401 756TelWeb

Lékárna Na Štěpnici

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem léčiv, homeopatik a zdravotní obuvi. Poskytujeme farmaceutické poradenství. Navrhneme léčbu problémů, poradíme při výběru lékařské kosmetiky či s redukcí nadváhy. Sortiment zahrnuje široký výběr vitamínů, doplňků stravy, minerálů či zdravotního materiálu.
465 635 436TelWeb

Lékárna U Slunce

Jsme lékárna a e-shop s možností osobního vyzvednutí. V pohodlí domova si vyberete a bez příplatku vyzvednete. Nebo vám ji zašleme. Na prodejně také nabízíme výdej léků na předpis a široký sortiment volně prodejných léků.
461 612 678TelWeb

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment léků na předpis, volně prodejných přípravků, dále základní sortiment veterinárních potřeb, zdravou výživu. Pokud Vámi požadovaný přípravek nemáme skladem, rádi Vám ho objednáme. Zabýváme se také přípravou individuálně vyráběných léčivých přípravků v laboratoři.
731 638 047TelWeb

Slevolekarna.cz

Internetový prodej léků, potravinových doplňků, čajů, výživy, kosmetiky, přípravků pro děti, vitamínů pro matky, zdravotnických prostředků a techniky. Možné platit Benefity.cz. Osobní odběr zdarma v Pardubicích a 16 dalších lékárnách.
724 829 286TelWeb

LÉKÁRNA ipc Opatovice

Prodej léků na předpis a volně prodejných léků, léčivých i homeopatických přípravků a alternativní medicíny, potravinových doplňků, vitamínů, kosmetiky či homeopatik, přípravků na hubnutí a zdravotnických potřeb. Nabízíme veterinární přípravky.

Lékárna U Zvonice

Vydáváme humánní, veterinární a homeopatická léčiva. Individuálně připravujeme léky. Prodáváme zdravotnické prostředky, pomůcky pro inkontinenci, čajové směsi, léčivé rostliny, dietetika, prostředky pro ústní hygienu či stravu pro kojence. Nabízíme konzultační a poradenskou činnost.

Lékárna - RNDr. Renáta Štefanská

Prodej farmaceutických přípravků, volně prodejných veterinárních léků a přípravků, vitamínů, doplňků stravy, kosmetiky a zdravotní obuvi.

Lékárna Rosa Canina

Výdej léků na předpis. Prodej farmaceutických přípravků, zdravotních potřeb, homeopatik, dětské výživy, volně prodejných veterinárních léčiv a zdravotní obuvi. Nabídka doplňků stravy, kosmetiky, obvazového a zdravotnického materiálu.

Lékárna U Zlatého hada

Provozujeme lékárnu s nabídkou léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravních doplňků, zdravotních pomůcek, zdravotní obuvi pro děti i dospělé a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis, zdravotních prostředků na poukaz a individuální přípravou. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna Pardubické nemocnice

Provozujeme pohotovostní lékárnu. Prodáváme léčiva a zdravotnické potřeby i pomůcky. Zajišťujeme přípravu sterilních forem i vývoj léků. Poskytujeme profesionální poradenství v léčbě a prevenci, potravinové doplňky, dětskou výživu, vitamíny, čaje a kosmetiku.

Lékárna U Perly

Zajišťujeme výdej léků na předpis i volně prodejných. Prodáváme potravinové doplňky, vitamíny, minerály, péči o zuby. Nabízíme kosmetiku, zdravotnický materiál či bezlepkové potraviny. Poskytujeme poradenství.

Lékárna Brněnec

Poskytujeme lékárenskou péči včetně poradenství. Disponujeme úplným sortimentem léků, (po dohodě možno dodat přípravek, který není momentálně na skladě, nejpozději následující pracovní den). Naleznete u nás široký sortiment volně prodejných léčiv a potravin zvláštní výživy. Člen sdružení Magistra.