Lékárníci v ČR: Jak Zajistit Profesionální Rady pro Zdraví a Dobré Životní Návyky

Zdraví je na prvním místě. Najděte lékárnu v Litvínově pomocí naší spolehlivé platformy. Rychlý přístup k informacím.

Kompletní seznam lékáren v daném regionu

Užijte si výhody našeho seznamu lékáren a získejte přístup k zdravotní péči na dosah ruky.

Mariánskohorská lékárna

Zabýváme se prodejem a výdejem léčiv.

Lékárna Velká Polom

Provoz lékárny. Široký výběr zdravotnického sortimentu.

Lékárna Forte

Zabýváme se prodejem léků, kosmetiky, doplňků výživy a farmaceutických přípravků.

Lékárna MG Medical Center

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léků a doplňků stravy. Zaměřujeme se na individuální, odborné poradenství v oblasti homeopatie. Příjemný a vstřícný kolektiv Vám pomůže s každým neduhem.

Lékárna U sv. Vavřince

Provozujeme lékárnu. Nabízíme výdej léků na předpis i volný prodej léků a zdravotnických doplňků. Prodáváme vitamíny, doplňky stravy, potřeby pro kojence a hygienické potřeby, veterinární léky, tlakoměry, teploměry či lékárničky.

Lékárna Salvátor

BalíkovnaProdej léků, zdravotnických potřeb, ortopedických pomůcek, léčebné a dekorativní kosmetiky Vichy či parafarmak.

Lékárna Rezidence Nová Karolína

Široký sortiment léků na předpis i léků volně prodejných a potravinových doplňků. Nabídka dermokosmetiky, kojenecké výživy a doplňků. Provozujeme koutek zdravého životního stylu. Poskytujeme lékové i výživové poradenství.

Lékárna Viola

Prodej léků a farmak, bylinných čajů, dětské a kojenecké výživy, ortopedických pomůcek. Poskytování poradenství v oblasti užívání léků.

Lékárna Kozlovice

Prodej farmaceutických výrobků. Výdej na recepty, prodej zdravotnických pomůcek a dětské výživy.

Lékárna Polanka

Kromě léků na recept a volně prodejných přípravků nabízíme pacientům individuálně připravované léky v laboratoři, inkontinenční pomůcky (včetně možnosti rozvozu domů), dioptrické i sluneční brýle, ortopedické vložky a odbornou poradenskou činnost. Zboží lze doobjednat ještě ten den.

Lékárna AVE

Provoz lékárny.

Lékárna Břidličná

Výdej léků na recept i volný prodej. Nabídka zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetických přípravků. Poskytování odborného poradenství.

Lékárna pod podloubím

Prodej zdravotnického zboží a léčiv.

Lékárna Salus

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků. Poskytujeme komplexní lékárenskou péči. Bezplatně změříme tlak a BMI (index tělesného tuku).