Lékárníci v ČR: Jak Zajistit Profesionální Péči o Zdraví Rodiny a Dětí

Pro každodenní pohodu vybírejte s Otevřenými Lékárnami. Poskytujeme nejen kvalitní produkty, ale i odborné rady, které vám pomohou dosáhnout optimálního stavu zdraví. Jsme tu pro vaše celkové blaho a spokojenost.

Kompletní přehled lékáren

Otevírací Doba Lékáren v ČR: Zajistěte Si Rychlý Přístup k Profesionální Péči

Lékárna Herba

Prodáváme farmaceutické přípravky.

Lékárna na poliklinice ve Dvoře Králové n. L.

Provozujeme lékárnu. Prodáváme farmaceutické výrobky. Provádíme výdej léčiv a zdravotnických prostředků na recepty a poukazy. Zajišťujeme výrobu individuálně připravovaných přípravků.

Lékárna, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Prodáváme humánní a veterinární léčiva, zdravotnický materiál, individuálně připravované léky a vitamíny. Nabízíme měření výšky, váhy, krevního tlaku, tepu a klasifikace hmotnosti podle BMI.

Lékárna Na Letné

Velkoobchodní prodej a distribuce zdravotnických potřeb a materiálu. Prodej léků, kompresních punčoch, inkontinenčních či ortopedických pomůcek, ponožek, tlakoměrů, teploměrů a rehabilitačních balónů. Lékárna slouží také jako výdejna eshopu.

LÉKÁRNA ipc NIKO

Prodej farmaceutických výrobků. V našem sortimentu naleznete dermokosmetiku, přípravky na krk, hlavu, kašel, kůži, nos, oči a další. K dispozici máme také dětské přípravky a příkrmy, koňskou mast, hřejivé náplasti, mléka na opalování, prostředky pro problémy s zažíváním a redukci hmotnosti.

Lékárna EUC za Alessandrií

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, zdravotnických potřeb, léčivých rostlin, potravinových doplňků či homeopatik.

Loise Lane, a.s.

Prodáváme farmaceutické přípravky.

Lékárna HAMRA

Provozujeme lékárnu včetně volného prodeje.

Lékárna U Stříbrného orla

Nabízíme široký sortiment léků, potravinových doplňků a zdravotnických pomůcek. Seženete u nás i nejrůznější speciální výživy pro sportovce, stejně jako zdravotní obuv a homeopatii. Jsme partnerská lékárna Magistra.

Lékárna U nádraží

Prodej farmaceutických výrobků, bylinných čajů, dětské a kojenecké výživy, potravinových doplňků, vitamínů i homeopatik. Nabídka zdravotní obuvi. Poskytování poradenství v oblasti užívání léků. Jsme člen sdružení Magistra.

OOVL Ostroměř - Magistra a.s.

Poskytujeme prodej léků a farmaceutických výrobků. Nabízíme vitamíny, doplňky stravy, zdravotnické pomůcky, veterinární přípravky i léčebnou kosmetiku.

Lékárna Na Poliklinice

Provoz lékárny.

Lékárna Pyrám

Provoz lékárny. Zajišťujeme odborné konzultace i individuální objednávání léků, volně prodejných přípravků, homeopatik, veterinárií, dermokosmetiky, zdravotních potřeb, výdej pomůcek na poukaz.

Lékárna Dobřenice

Provoz lékárny.