Lékárníci v ČR: Jak Získat Rychlý Přístup k Léčivům pro Děti

Podpora Imunitního Systému: Nabízíme produkty a rady pro posílení imunitního systému. S námi můžete efektivně bojovat proti nachlazení a nemocem.

Kompletní sortiment léků a kontaktů

Zdraví na dosah ruky: Lékárny v Domažlicích s vysokými standardy

Lékárna Horoměřice

Rezervace léků na recept. Výdej léků na předpis, potravní doplňky, čaje, homeopatika, léčebná kosmetika, veterinární přípravky a pomůcky při inkontinenci, které rozvážíme domů. Nabízíme odborné poradenství v oblasti interakcí léků, odvykání kouření a testování paměti.

Lékárna Paracelsus

Provozujeme lékárnu. Prodáváme farmaceutické výrobky, doplňky stravy, pomůcky pro diabetiky a zdravotnickou obuv. Nabízíme léky na lékařský předpis i volně prodejné, vitamíny, léčebnou kosmetiku či konopné masti od firmy Annabis. Poskytujeme odborné konzultace.

Lékárna DUO

Zabýváme se maloobchodním prodejem farmaceutických přípravků. Připravujeme, kontrolujeme a vydáváme léčiva na předpis i bez něj. Zabezpečujeme léčiva, zdravotnickou techniku či pomůcky pro nemocnici. Poskytujeme poradenství.

OOVL - L SALVIA

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna VOLARY

Nabízíme pravidelné akční ceny u vybraného sortimentu, doplňky stravy, léčivé byliny, zdravotnické potřeby, léčebnou kosmetiku, veterinární léky, kontrolu vzájemného působení léčiv, měření krevního tlaku.

Lékárna Vršovice

Provoz lékárny.

Lékárna Sámova

Provoz lékárny. Výdej léků na recept a volně prodejných léků. Prodej potřeb pro seniory a děti.

Lékárna Erbenova

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis i prodej léčivých přípravků, farmaceutických výrobků či doplňků stravy. V našem sortimentu naleznete vitaminy, minerály, bylinné přípravky i čaje.

U Zlatého anděla

Zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků, léčiv na lékařský předpis, zdravotnických prostředků a doplňků stravy. Zajišťujeme laboratorní přípravu léčivých přípravků a výdej na žádanku pro jiná zdravotnická zařízení. Možnost zakoupení dárkových poukázek.

Lékárna Pod Vyšehradem

Nabízíme sortiment léčivých přípravků, prodej léčebné kosmetiky, zdravotnického materiálu, čajů a homeopatik.

Lékárna Fortis

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna U sv. Mikuláše

Zabýváme se prodejem farmaceutických přípravků.

Lékárna Na Náměstí

Nabízíme široký sortiment léčiv, zdravotních pomůcek a doplňků stravy. Máme bohatý výběr kvalitní obuvi i homeopatických přípravků.

Lékárna Pod Motolskou nemocnicí

Prodej farmaceutických výrobků a zdravotnických prostředků včetně volně prodejného sortimentu.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy