Profesionální Lékárníci v ČR: Jak Získat Odbornou Podporu pro Dobré Zdraví Seniorů

Zdraví a pohoda jsou naším posláním. S Otevřenými Lékárnami získáte nejen kvalitní produkty, ale také informace a rady, které vám pomohou udržet optimální stav těla a mysli. Jsme tu, abychom podpořili váš každodenní zdravotní režim.

Vaše zdraví a dostupné ceny léků

Lékárny v České Republice: Profesionální Péči a Kompletní Informace o Dostupných Službách

Lékárna U Zámku

Provoz lékárny. Prodej léčiv a potravinových doplňků.

Lékárna DUO

Zabýváme se maloobchodním prodejem farmaceutických přípravků. Připravujeme, kontrolujeme a vydáváme léčiva na předpis i bez něj. Zabezpečujeme léčiva, zdravotnickou techniku či pomůcky pro nemocnici. Poskytujeme poradenství.

Lékárna Strání

Prodáváme léky a zdravotnické potřeby. Nabízíme čaje, potravinové doplňky, výživu pro kojence, kosmetiku, homeopatika, vitamíny a další.

Lékárna Jižní svahy

Provozujeme lékárnu. Nabízíme farmaceutické přípravky, léky, léčebnou kosmetiku, bylinné čaje a kojenecké zboží. V sortimentu naleznete vitamíny, doplňky stravy, zdravotnický i obvazový materiál.

Lékárna Mgr. Ivanka Svobodová

Provoz lékárny. Výdej léků na lékařský předpis. Prodej farmaceutických produktů. Nabízíme léčebnou kosmetiku, zdravotnické a kojenecké potřeby. Sortiment zahrnuje bylinné čaje, doplňky stravy, vitamíny a další.

Lékárna Zdounky

Prodej volně prodejných léčiv a léků na lékařský předpis. Nabízíme zdravotní pomůcky a lékárenskou kosmetiku.

Lékárna Poliklinika město

Provoz lékárny s prodejem a výdejem léku na recept i bez něj.

HLUCKÁ APATYKA

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků. Jsme člen sdružení Magistra.

Ústavní lékárna - Kroměřížská nemocnice

Nabídka služeb nemocniční lékárny. Provádíme vstupní kontrolu léčivých a pomocných látek. Zajišťujeme výdej léčiv na žádanky.

OOVL - L SALVIA

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna UB, s.r.o.

Lékárna nabízí klientům široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky i produktů pro děti. Se správným výběrem Vám pomůže a poradí zkušený, milý a ochotný personál.

Lékárna BENU

Provozujeme lékárnu. Nabízíme výdej léků na předpis i prodej volně dostupných léčiv. Prodáváme potravinové doplňky, zdravotnické pomůcky, obvazy, hygienické potřeby, čaje, potřeby pro kojence.

Lékárna

Prodej farmaceutických výrobků.

Lékárna SANO

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky na předpis i volně prodejné, míchání mastí, potravinové doplňky, vitamíny a minerály.