Aktuální akce a slevy v lékárnách ČR

Záruka Kvality: Otevřené Lékárny garantují kvalitu každého prodávaného produktu. Jsme váš spolehlivý partner pro péči o vaše zdraví s důrazem na bezpečnost a účinnost.

Kompletní seznam lékáren v okolí a jejich kontakty

Otevřené Lékárny v České Republice: Nabídka Léčiv a Profesionální Rady

Lékárna AQUA

Provoz lékárny. Prodáváme léky na předpis i mimo něj.

Lékárna v Dolních Počernicích

Kompletní služby lékárny zaměřené na výdej léčiv, zdravotnických prostředků, doplňků stravy, homeopatie, čajů, kosmetiky a veterinárních přípravků.

Lékárna Na Národní

Prodej farmaceutických výrobků. V našem sortimentu i máme humánní i veterinární léky. Nabízíme také homeopatické léky, léčebné čaje, kosmetiku, zdravotnické potřeby. K dispozici máme také suroviny pro přípravu léku v lékárně.

Lékárna Červený Rak

Prodej a příprava léků, dermokosmetiky, homeopatik a veterinárních přípravků.

Lékárna - Oblastní nemocnice Příbram

Nabízíme volný prodej farmaceutických přípravků i výdej léčiv na lékařský předpis. Poskytujeme měření krevního tlaku, konzultační a informační činnost v oblasti léčiv či odběr nepoužitelných léčiv od pacientů. Lékárna je rozdělena na část pro veřejnost a na nemocniční část.

Lékárna U anděla strážce

Provoz lékárny.

Lékárna Velké Popovice

Provozujeme lékárnu a prodáváme farmaceutické přípravky, zdravotní potřeby a veterinární léčiva. Dále zajišťujeme bylinné čaje a léčebnou kosmetiku. Poskytujeme poradenství a měříme tlak.

Krajinská lékárna

Specializujeme se na prodej prostředků na bolení hlavy, svalů, kloubů, alergii, hemeroidy, cukrovku a chřipku. Nabízíme vitamíny, minerály, bylinné, ovocné, zelené, černé čaje a péči o zuby. Dále v našem sortimentu naleznete náplasti, obvazový materiál, teploměry, tlakoměry a autolékarničky.

Lékárna AVENA

Prodej zdravotnického zboží, léčiv, bylinných čajů, dětské výživy, vitamínů, ortopedických pomůcek.

Lékárna Bítýška, s.r.o.

Lékárna s nabídkou léků i potravinové doplňky.

Lékárna ASPASIA

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky, léčiva, bylinné čaje, homeopatika, obvazový materiál, léčebnou kosmetiku a veterinární přípravky.

Lékárna BENU

Provoz lékárny. Nabízíme prodej léčiv a výdej na předpis.

Ústavní lékárna - Kroměřížská nemocnice

Nabídka služeb nemocniční lékárny. Provádíme vstupní kontrolu léčivých a pomocných látek. Zajišťujeme výdej léčiv na žádanky.

Lékárna Drásov

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy