Lékárníci v ČR: Rychlý Přístup k Léčivům pro Péči o Klouby a Svaly

Otevřené Lékárny a Prevence Obezity: Pro ty, kteří chtějí udržet zdravou váhu, poskytujeme produkty a rady pro prevenci obezity. S námi dosáhnete optimálního tělesného hmotnostního indexu a zdravé postavy.

Kompletní seznam lékáren v okolí a webových adres

Kde nakupovat léky s rozumem: Lékárny v Příbrami s výhodnými cenami

Lékárna Vitalis

Nabízíme sortiment léčiv a potravinových doplňků, komplexní lékárenskou péči a poradenství, přípravky na objednávku, léčebnou a hypoalergenní kosmetiku, sortiment dětské výživy a bezlepkových potravin. Prodej zdravotnických pomůcek, zdravotní techniky a veterinárních léčiv. Člen sdružení Magistra.

LÉKÁRNA PATRIOT

Výdej léků a zdravotnických potřeb. Příprava individuálně připravovaných léčivých přípravků. Prodej doplňků stravy, vitaminů a homeopatik. Prodej zdravotnické obuvi. Odborné poradenství. Péče o domovy sociálních služeb.

Lékárna U sv. Ducha

Prodej léků a zdravotnických potřeb. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Pod Lesem

Provoz lékárny.

Lékárna ARNIKA, spol. s r.o.

Nabízíme široký sortiment léků a doplňkového zboží. Léky na lékařský předpis a volný prodej. Vitamíny, minerály a doplňky stravy. Homeopatické přípravky a přípravky tradiční čínské medicíny. Léčivé byliny a čaje, zdravotnické prostředky, kosmetiku, kojeneckou výživu a mnoho dalších.

Lékárna Čkyně

Provoz lékárny. Nabízíme široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Poskytujeme poradenství. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U Otavy

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje farmaceutických výrobků a léků na předpis. V sortimentu naleznete homeopatika, kompresivní punčochy, pomůcky pro inkontinenci, veterinární léčiva, léčivé přípravky, potravinové doplňky, kosmetiku, čaj a zdravotnické potřeby.

Magistra Lékárna U Růže

Nabízíme široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Poskytujeme poradenství.

Lékárna U Panny Marie Pomocné, s.r.o.

Provoz kamenné lékárny. Prodej léčivých a zdravotnických přípravků a pomůcek. Nabízíme doplňky stravy, vitamíny, dětskou výživu, kosmetiku Eucerin a Doliva, zdravotní obuv pro děti a dospělé. Akceptujeme platební karty a poukázky Edenred, Sodexo a Déjeuner.

Lékárna TILIA

Zajišťujeme výdej léků na předpis i volně prodejných, individuální přípravu léčivých přípravků. Prodej doplňkového sortimentu, zdravotních potřeb, dermokosmetiky, bylinných čajů, kojenecké výživy, homeopatik i veterinárních léčiv, poradenství. Výdej elektronického receptu. Akceptace Benefit a.s.

BENU-Hlubocká lékárna

Prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků. Poskytování odborného poradenství. K dispozici jsou samoobslužné zóny, kde si můžete všechny nabízené preparáty sami prohlédnout, udělat si své vlastní rozhodnutí o velikosti balení a o ceně.