Lékárníci v ČR: Jak Zajistit Profesionální Péči o Oční Zdraví a Prevenci Onemocnění

Otevřené Lékárny a Zdravé Trávení: Pro podporu zdravého trávení poskytujeme léky a produkty. S námi udržíte vyvážený gastrointestinální trakt a zvládnete různé stravovací výzvy.

Úplný seznam lékáren v daném regionu

Seznam Otevřených Lékáren v ČR: Rychlý Přístup k Potřebným Lékům a Kvalifikovanému Personálu

Lékárna U zlatého slunce

Výdej a prodej léčivých přípravků na předpis, prodej volně prodejných léků, homeopatik, prostředků zdravotnické techniky, vitamínů, bylinných čajů, kosmetiky, ortopedické obuvi a dalších potravních doplňků. Akceptujeme kreditní karty, poukázky Sodexo a Unišeky.

Lékárna Kozlovice

Prodej farmaceutických výrobků. Výdej na recepty, prodej zdravotnických pomůcek a dětské výživy.

Lékárna PharmDr. Jana Schwarzová

Prodej léků a farmaceutických přípravků.

Lékárna Čerčany, s.r.o.

Prodej farmaceutických a veterinárních přípravků, vitamínů, doplňků výživy a obvazového materiálu. Nabídka kompresivních punčoch, inkontinentních plen, hypoalergenní a léčebné kosmetiky, pomůcek pro diabetiky a alergiky a homeopatik. Provádíme měření krevního tlaku a poskytujeme odborné poradenství.

Lékárna Vitalis

Nabízíme sortiment léčiv a potravinových doplňků, komplexní lékárenskou péči a poradenství, přípravky na objednávku, léčebnou a hypoalergenní kosmetiku, sortiment dětské výživy a bezlepkových potravin. Prodej zdravotnických pomůcek, zdravotní techniky a veterinárních léčiv. Člen sdružení Magistra.

Lékárna Cukrovarská

Široký sortiment léků i potravinových doplňků, velká škála homeopatických přípravků včetně monokomponent, individuální příprava (vyrobíme Vám roztoky i nosní kapky), poradenství v oblasti alternativní medicíny.

Lékárna Nemocnice Vyškov

Prodej léků a farmak. Zabezpečujeme zásobování všech oddělení nemocnice léčivy, zdravotnickým materiálem a laboratorními diagnostiky. Zajišťujeme výdej a prodej léčiv, zdravotnického materiálu a prostředků zdravotnické techniky na recepty a poukazy pro veřejnost.

Lékárna U Matky Boží Pomocné

Nabízíme standardní lékárenské služby společně s prodejem farmaceutických přípravků. Vydáváme u nás léky na recept, e-recept a volný prodej léků. V našem sortimentu naleznete farmaceutické přípravky, zdravotnické pomůcky, potravinové a vitaminové doplňky, kosmetické a homeopatické přípravky.

Lékárna U Kašny

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Nemocniční lékárna VFN v Praze

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme volně prodejné léky a léčivé přípravky, potravinové doplňky nebo léčebnou kosmetiku.

Lékárna Na Horním náměstí

Jsme lékárna základního typu poskytující zdravotnickou péči, výdej léků, doplňků stravy, magistra liter přípravu. Nabízíme kvalitní kosmetiku a zdravotní potřeby včetně odborného poradenství, zabýváme se též homeopatií.

Lékárna Tomášov

Prodej farmaceutických přípravků a lékárenského zboží.

Lékárna AGEL

Kromě výdeje na recepty a poukazy nabízí lékárna klientům taktéž volný prodej - doplňky stravy, čajové směsi a léčivé byliny, zdravá výživa, zdravotnické potřeby a veterinární přípravky. Individuální požadavky zajistíme nejpozději do následujícího pracovního dne.

Lékárna SANO

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky na předpis i volně prodejné, míchání mastí, potravinové doplňky, vitamíny a minerály.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy