Otevřené Lékárny v ČR: Jak Získat Profesionální Rady pro Péči o Dětské Zdraví

Otevřené Lékárny Online: Máme pro vás i online platformu, kde si můžete pohodlně objednat léky a produkty s doručením až k vám domů. Moderní péče o zdraví je nyní ještě dostupnější.

Kompletní sortiment léků a ceny v lékárnách

Ochrana zdraví: Seznam lékáren v Kutné Hoře s širokým sortimentem

Lékárna AGEL Přerov

Lékárna zabezpečuje výdej léčivých přípravků na lékařský předpis, provádí přípravu individuálně připravovaných léčivých přípravků různých lékových forem. Konzultace a poradenství v oblasti užívání a uchovávání léků, interakcí s ostatními léčivy a potravinami poskytuje erudovaný personál.

Lékárna Mgr. Jitka Birasová

Prodej farmaceutických výrobků.

Lékárna U Alberta

Prodej farmaceutických výrobků. Prodáváme léky, kosmetiku, hygienické potřeby, čaje, potravinové doplňky a zdravotnické prostředky. Dále pak zdravotnickou techniku a veterinární přípravky. Jsme člen sdružení Magistra.

Hanušovická lékárna

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, léčiva, zdravotnické potřeby či kosmetické přípravky. V sortimentu naleznete také vitamíny, potravinové doplňky a homeopatika.

Lékárna Vojenské nemocnice

Prodej farmaceutických výrobků a zdravotnické techniky.

Lékárna Bludov

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna U Zlatého orla

Prodej farmaceutických výrobků, vitaminových doplňků i dětské výživy.

Lékárna Horní Lán

V lékárně je k dispozici sortiment léků a volně prodejných léčivých přípravků. Poradíme zde s užíváním léčiv, upozorníme na nevhodné kombinace, vybereme volně prodejný přípravek vhodný přímo pro vás.

Lékárna U Zlatého hada PharmDr. Jolana Široká s.r.o. Přerov

Zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků. Nabízíme dětskou kosmetiku a výživu, opalovací prostředky, potřeby pro těhotné a kojící ženy. Dále u nás najdete homeopatika, bylinné čaje, sportovní výživu, vitamíny, minerály, potravinové doplňky, léčiva na alergie, bolest či posílení imunity.

Lékárna Eso

Provozujeme lékárnu s nabídkou standardního sortimentu léčivých přípravků, vitamínů, potravinových doplňků, komplexní péče o chrup a kosmetiky.

Lékárna AGEL

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léčiv, potravinových doplňků, zdravotnického materiálu, bylin a čajů, kosmetických přípravků a další, pružně reagujeme na poptávku - možnost objednání specialit na přání klienta do 24 hodin. Připravujeme a vydáváme léky a léčiva na lékařský předpis.

Lékárna U Divadla

Provozujeme lékárnu.

Krajinská lékárna

Prodej léků a doplňkových potřeb. Zajištění zdravotního poradenství.

Lékárna AVE

Provozujeme lékárnu s nabídkou léčiv, vitamínů, minerálů a kosmetiky pro tělo, vlasy a pleť. Prodáváme doplňky stravy, potřeby pro těhotné a zdravotnické prostředky jako je obvazový materiál, ortopedické pomůcky či šicí materiál. Poskytujeme odborné poradenství.