Lékárníci v ČR: Odborné Rady pro Zdraví Kůže a Vlasů

Otevřené Lékárny a Vitalita: Pro ty, kteří chtějí udržet vitalitu a energii, máme připraveny produkty a rady pro celkovou podporu vašeho zdraví. S námi dosáhnete optimálního stavu vitality a plnosti života.

Kompletní seznam místních lékáren

Lékárníky v ČR: Rychlý Přístup k Profesionálním Radám a Nabídce Léčiv pro Celou Rodinu

Lékárna Proti Sv. Anně

Nabízíme lékárenskou péči včetně poradenství.

Masarykův onkologický ústav, Ústavní lékárna

Výdej léčivých přípravků, laboratorních a diagnostických přípravků a zdravotnického materiálu i na recepty, poukazy a výdej doplňkového sortimentu. Poskytování poradenských a konzultačních služeb. Praxe studentů farmaceutických fakult, středních zdravotnických škol.

Lékárna Nemocnice Znojmo

Provozujeme lékárnu s nabídkou výdeje léků na recepty a volného prodeje pro pacientskou veřejnost včetně konzultační činnosti. Připravujeme léčivé přípravky dle receptur.

Lékárna Nemocnice Blansko

Provoz lékárny. Nabídka léků na předpis i volně prodejných, kojenecké výživy, dermokosmetiky, vitamínů. Zajištění lékárenské pohotovostní služby. Poskytování poradenství při výběru vhodných léků.

Lékárna Pozořice, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem léků, zdravotnických pomůcek, léčebné kosmetiky, doplňků stravy, dětské výživy, vitamínových či potravinových doplňků a dalších produktů pro zdraví.

Lékárna BENU Brno

Bezbariérová lékárna - nabízíme široký sortiment léčivých přípravků a doplňků stravy. Odborní zaměstnanci připravují širokou škálu individuálně připravovaných léčivých přípravků. Vyberete si u nás také z velkého množství léčivých čajů.

Lékárna Milosrdných bratří

Specializujeme se na prodej čajů, dětské výživy, kosmetiky, šidítek, kojeneckých lahví a odsávaček. Nabízíme přípravky pro zdraví zrak, posilující paměť, k péči o umělý chrup, dutinu ústní a na uklidnění. Dále v našem sortimentu naleznete odsávače hlenů, plenkové kalhotky a vlhčené ubrousky.

Lékárna Dům zdraví

Zabýváme se prodejem léčiv, potravinových doplňků, kosmetiky Bioderma, LaRoche, Vichy a Eucerin, homeopatik i zdravotní techniky. Nabízíme měření krevního tlaku a cukru či rozvoz inkontinenčních a nadměrných pomůcek. Poskytujeme poradenství v oblasti léčivých rostlin a alternativní medicíny.

Lékárna u sv. Lucie Břeclav, s.r.o.

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Typos

Internetový prodej léčiv, potravinových doplňků, homeopatických přípravků, kontaktních čoček a zdravotní obuvi Santé, Medistyle a Jasný. Nabízíme také širokou nabídku kosmetiky - Vichy, Bioderma, SynCare, Eucerin, Topicrem, NeoStrata, Nuxe, Topvet. Náš odborný personál vám rád poradí.

Lékárna Levandule, s.r.o.

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Sloup

4,5(1)
Sloup 28
Nabízíme farmaceutické přípravky, léčiva, zdravotnické potřeby a pomůcky, kosmetické přípravky, kojeneckou výživu a další sortiment.

Lékárna AVE

Provoz lékárny.

Nemocniční lékárna, Nemocnice TGM Hodonín, p.o.

Provoz nemocniční lékárny.

LÉKÁRNA Nemocnice Kyjov

Zajišťování léků a zdravotnických prostředků pro ambulance a oddělení nemocnice. Lékarna není určena pro veřejnost.