Otevřené Lékárny v ČR: Jak Správně Užívat Léky při Zánětech

Léky na Recept i Bez Receptu: U nás najdete široký sortiment léků na předpis i bez předpisu. Naši lékárníci vám pomohou s výběrem správného léku pro vaše aktuální potřeby.

Úplný přehled lékáren a jejich telefonních čísel

Nejbližší Lékárna v ČR: Jak Zajistit Péči o Vaše Zdraví s Naší Pomocí

BENU lékárna Hostivice

Kromě běžného sortimentu nabízíme širokou škálu léčivých přípravků vázaných na lékařský předpis. V lékárně přijímáme recepty na individuální přípravu léčiv - roztoků, gelů, mastí, čípků a kapslí jak pro lidi, tak pro jejich čtyřnohé mazlíčky.

Pilulka Lékárna Partner ŠKODA

Provoz lékárny. Výdej léků na recepty, prodej volně prodejných léků, doplňků stravy, dalšího zdravotnického materiálu, kosmetiky, konzultační činnost, poradenství v oblasti užívání léčiv a doplňků stravy, zdravého životního stylu a prevence onemocnění.

Lékárna AQUA

Provoz lékárny. Prodáváme léky na předpis i mimo něj.

Modrá lékárna, s.r.o.

Poskytujeme komplexní lékárenskou péči včetně odborného poradenství. Nabízíme volně prodejná léčiva, potraviny zvláštní výživy, bylinné čaje, základní homeopatika. Dále prodáváme veterinární přípravky, pomůcky při inkontinenci, léčebnou kosmetiku, obvazový materiál a další.

Lékárna Bellis

Provoz lékárny.

Lékárna Sázava

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Astera

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

INNERA, s.r.o.

Provoz lékárny.

Lékárna Pod Štítem

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léčiv vázaných na lékařský předpis i volně prodejných, homeopatik a pomůcek při inkontinenci. Nabízíme léky na zlepšení vitality, široký výběr čajů, obvazový materiál a základní sortiment veterinárních přípravků. Jsme člen sdružení Magistra.

Nemocniční lékárna

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme volně prodejné léky a léčivé přípravky, potravinové doplňky nebo léčebnou kosmetiku. V našem sortimentu naleznete také vitamíny, zdravotnický materiál, dětskou výživu a další přípravky a pomůcky k péči o dítě.

U Černého orla

Prodej farmaceutických přípravků a léků.

SANTÉ

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

LÉKÁRNA ipc TESCO Poděbrady

Poskytujeme lékárenskou péči, výdej léků na recept. Nabízíme volně prodejné léky, přípravky pro bezlepkovou dietu, bylinné přípravky, čaje, pomůcky pro inkontinenci, kosmetiku Vichy, Bioderma, Eucerin. V nabídce máme i značky Nestlé, Sunar, Nutricia. Dále služby pohotovostní lékárny.

Lékárna Nemocnice Hořovice

Provoz lékárny. Nabízíme prodej farmak a léčiv na předpis i bez něj.