Otevřené Lékárny v ČR: Jak Získat Profesionální Rady pro Péči o Psychické Zdraví

Odborné Rady pro Senior: Pro naše starší zákazníky máme připraveny odborné rady pro péči o zdraví seniorů. Jsme tu, abychom vám pomohli žít plnohodnotný život.

Společně se postaráme o vaše zdraví a seznam léků

Rady Pro Výběr Lékárny v ČR: Nabídka Léčiv a Odborná Péči

Lékárna Nad Kapličkou

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme zásobování zdravotnických zařízení očkovacími látkami a zdravotnickým materiálem. Nabízíme léky na předpis a volně prodejná léčiva, kosmetiku, vitamíny, potravinové doplňky a obvazový materiál.

LÉKÁRNA ipc U Katovny

Lékárna s nabídkou kompletního sortimentu. Léky na předpis, volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny a kosmetika.

Lékárna Hvězda

Výdej farmaceutických přípravků a zdravotních pomůcek na recepty a poukazy. Příprava individuálně vyráběných léčiv. Prodej doplňků stravy, vitamínů, obvazového materiálu a kosmetiky. Dále zajišťujeme výdej na veterinární recepty a prodej veterinárních přípravků. Nabídka homeopatik.

Lékárna U pelikána

Prodej farmaceutických výrobků. Vydáváme léky na předpis i volně prodejné. Nabízíme potravinové doplňky a kojenecké potřeby.

Nemocniční lékárna, Nemocnice Teplice, o.z.

Výdej léků na předpis. Příprava léčivých přípravků včetně očních kapek. Prodej farmaceutických výrobků, doplňků stravy a zdravotnických pomůcek.

Meziboří

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků.

Lékárna V Jirchářích 62

Nabízíme široký sortiment léků na lékařský předpis, ale také volně prodejné léky. Dále u nás můžete zakoupit humánní léčiva, veterinární léčiva, léčebnou kosmetiku, potravinové doplňky, léčivé přípravky či veterinární léky. Nabízíme také individuální přípravu.

Lékárna Stříbrníky

Provoz lékárny s bezbariérovým vstupem. Nabídka vitamíny, dětskou výživu, kosmetiku, zdravotnický materiál, bylinné přípravky a potřeb ústní hygieny a další. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna zooplus AG

Provoz lékárny.

Lékárna Herbenova

Provoz lékárny. Prodej volně prodejných léků i léků na předpis. Nabídka zdravotnického materiálu, potravinových doplňků, čajů, homeopatik, dermokosmetiky značky Bioderma, La Roche Posay, Eucerin, Avene a dalších. Možnost platit platební kartou.

Lékárna U Slunce

Zabýváme se prodejem léků a vitamínových doplňků. Zajišťujeme výdej léků na předpis. Nabízíme čaje, dětskou výživu, detoxikační přípravky a bylinné masti. Dále u nás najdete dárková balení, doplňky stravy, kosmetické přípravky a dermokosmetiku či potřeby pro diabetiky.

Lékárna Petrovice

Prodej farmaceutických přípravků.

Mgr. Jaroslava Němečková, s.r.o.

Provozujeme lékárnu v centru města. Nabízíme prodej farmaceutických výrobků. Výdej léků na recept i bez receptu. V naší lékárně naleznete veškerý sortiment léků. Nabízíme měření ICHDK, cholesterolu, glykémie, urikémie.

Lékárna - EUC Klinika Ústí nad Labem

Prodej volně prodejných léků, doplňků stravy, bylinných čajů a léčebné kosmetiky. Individuálně připravujeme léčivé přípravky – roztoky, masti, čípky a tobolky. Nabízíme sortiment zdravotnických pomůcek a zdravotnického materiálu. Poskytujeme poradenské služby.