Lékárníci v ČR: Jak Zajistit Profesionální Péči o Zdraví Ledvin a Močového Měchýře

Otevřené Lékárny: Spolehlivý zdroj pro péči o vaše zdraví. Nabízíme široký sortiment kvalitních produktů a odborné rady pro dosažení optimálního stavu těla a mysli. Jsme tu, abychom vám pomohli každým krokem na cestě k celkovému blahu.

Najděte svou lékárnu: úplný seznam v regionu

Online a offline: Katalog lékáren ve Zlíně s doručením i osobním odběrem

Lékárna Slunce

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme prodej léků a výdej léčivých přípravků na recept, očkovacích látek a doplňkového sortimentu. Nabízíme poradenství se specializací na problematiku péče o těhotné, diabetiky a pacienty vyššího věku. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Poliklinika Bory

Provoz lékárny.

Lékárna Holýšov, s.r.o.

Zabýváme se prodejem léků, prostředků zdravotnické techniky a pomůcek pro inkontinenci včetně dětských výživ i léčivých bylin.

Lékárna 050506

Prodej léků, zdravotního materiálu a doplňkového sortimentu.

MEDEA

Prodej farmaceutických přípravků a výroba individuálně připravovaných léků podle předpisu. Dále nabízíme obvazový zdravotnický materiál, inkontinenční pleny, dětskou výživu a ostatní potřeby pro děti, léčebnou pleťovou a vlasovou kosmetiku, vitamíny a potravinové doplňky, léčivé minerální vody.

U Luny

Výdej a volný prodej léků a zdravotnických potřeb. Nabízíme veterinární přípravky a přípravky pro péči o zvířata a zdravotní doplňky.

Lékárna Na Pražské

Lékárna poskytuje léčivé přípravky, veterinární léčiva, prostředky zdravotnické techniky. Nabízí i široký sortiment homeopatik, vitamínů, potravinových doplňků, čajů, dětské výživy a léčebné kosmetiky. Samozřejmostí je odborná informační činnost.

Lékárna Na Lužci

Zabýváme se prodejem léčiv a farmaceutických přípravků.

LÉKÁRNA ipc Na Růžovém vrchu

Provoz veřejné lékárny. Nabídka léků na předpis, volně prodejných léků, potravinových doplňků, vitamínů a dalšího lékárenského sortimentu včetně zdravotnických materiálů.

Lékárna Zastávka u Brna

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatika, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně.

Lubenecká lékárna

Prodáváme farmaceutické výrobky, léčiva, vitamíny a potravinové doplňky. V nabídce jsou veterinární přípravky, kosmetika, dětské potřeby a další. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Mafarmia s.r.o Napajedla

Prodej farmaceutických výrobků. Nabídka poradenství v oblasti homeopatik. V našem sortimentu naleznete léky lékařský předpis a volný prodej, obvazový materiál, desinfekční přípravky, prostředky pro inkontinenci, mléka pro zvláštní výživu a další. Poskytujeme vybavení lékárniček pro firmy a podniky.

Na Slovanské

Naše lékárna poskytuje kompletní lékárenské služby - léky na recept i volný prodej, léčivé přípravky, homeopatika, potravinové doplňky, čaje, léčebnou kosmetiku, zdravotnické prostředky a veterinární léčiva. Příprava léků (magistraliter). Zdarma měření krevního tlaku, výšky, váhy a tělesného tuku.

Lékárna Nivnice

Provozujeme lékárnu. Nabízíme prodej léků a zdravotnických potřeb.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy