Otevřené Lékárny v ČR: Odborné Rady pro Zdravý Metabolismus a Prevenci Obezity

Zdraví Pro Každého s Otevřenými Lékárnami: Nabízíme široký sortiment produktů a odborné rady pro celkovou péči o zdraví. S námi dosáhnete optimálního stavu zdraví a budete se cítit plni energie.

Péče o své zdraví v každém období

Kvalitní léky pro každého: Seznam lékáren ve Varnsdorfu

Lékárna Kryry

Výdej léků na lékařský předpis, zdravotnického materiálu na poukaz, ortéz, ortopedických pomůcek, tlakoměrů, glukometrů, inkontinenčních pomůcek a léčebné kosmetiky.

Lékárna ALTHAEA

Nabízíme široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Poskytujeme poradenství. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna v Bezovce

Prodej farmaceutických přípravků, homeopatie, fytoterapie, bylinné čaje zdislava, schüsslerovy soli, energy, diochi, mycomedica, yaomedica, sonnentor, gemmoterapie. Připravujeme individuálně připravovaná léčiva, testujeme bachovy květové esence. Poskytujeme poradenskou činnost a biorezonanci bicom.

Lékárna U Spasitele

Zabýváme se prodejem léků a farmaceutických produktů. Poskytujeme poradenství.

Lékárna BV Centrum, s.r.o.

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků. V našem sortimentu máme čaje, dětskou kosmetiku, drogistické zboží, homeopatika, potravní doplňky, sportovní výživu a další. Nabízíme také veterinární přípravky, vitamíny, minerály, zdravotnický materiál, kontaktní čočky, péči o zuby a dutinu ústní.

Salvia - lékárna, s.r.o.

Prodej léků a vitamínů. Příprava léčiv a poradenství v oblasti homeopatie i fytoterapie. Nabídka čajů, ortopedických pomůcek či prsních náhrad.

Lékárna BENU Přerov

Nabízíme široký sortiment léků na předpis, volně prodejných přípravků a doplňků stravy.

Lékárna Dům zdraví

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků a výdej léčivých přípravků na recept a poukaz. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Pod Strání, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, vitamíny, kosmetické přípravky a zdravotnický materiál. Poskytujeme konzultace farmakoterapie či měření krevního tlaku. Disponujeme širokou paletou léčivých přípravků vázaných na lékařský předpis, přípravků k volnému prodeji a doplňků stravy.

Lékárna U rentgenu

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léčiva podle lékařských receptů i na volný prodej. Naleznete u nás vitamíny, minerály, bylinné čaje, léčebnou kosmetiku, kojeneckou výživu, veterinární přípravky, zdravotnický materiál či homeopatické přípravky.

Lékárna Planá nad Lužnicí

Prodej léků volně prodejných i na předpis, doplňkového sortimentu a zdravotnických pomůcek. Nabízíme zdravotní obuv, bezlepkové potraviny, homeopatika, kosmetiku, kojeneckou výživu, doplňky stravy a zdravotnické potřeby. Jsme člen sdružení Magistra.

EUC Lékárna Kladno

Široký sortiment léků a volně prodejných přípravků. Výdej na recept. Věrnostní program. Každý měsíc akční nabídka. Odborný servis.

Lékárna U bílého jednorožce

Provozujeme lékárnu. Nabízíme výdej léků na předpis i prodej volně prodejných léků. Prodáváme také vitamíny, hygienické potřeby, doplňky stravy, kosmetiku, kloubní výživu, zdravotnické potřeby, kojeneckou výživu a podobně.

Lékárna ve Smilovce

Provoz lékárny.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy