Otevřené Lékárny v ČR: Profesionální Rady pro Péči o Zdraví Seniorů

Najděte nejbližší lékárnu v České republice - naše služby jsou k dispozici v Zlíně, Kroměříži a dalších oblastech.

Seznam lékáren pro pohodlný nákup léků

Ceny léků, které si můžete dovolit: Hodnocení lékáren v Kroměříži

Mediexpert.cz

Provozujeme klasickou kamennou lékárnu a také lékárnu online. Specializace také na homeopatika a homeopatické léky.

Lékárna - RNDr. Renáta Štefanská

Prodej farmaceutických přípravků, volně prodejných veterinárních léků a přípravků, vitamínů, doplňků stravy, kosmetiky a zdravotní obuvi.

Lékárna U Milosrdného Samaritána

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, kosmetiky a zdravotní obuvi. V sortimentu dále naleznete produkty alternativní medicíny jako jsou homeopatika, sypané bylinné čaje a léčivé tinktury.

Lékárna V Lékařském domě

Prodávám farmaceutické výrobky a doplňky.

Mgr. Jaroslav Chromeček, Lékárna

Provozujeme lékárnu.

Lékárna "U parku", spol. s r.o.

Prodej farmaceutických výrobků, homeopatik, bylin, doplňků výživy a veterinárních přípravků. Dále služby pohotovostní lékárny.

Lékárna TILIA

Zajišťujeme výdej léků na předpis i volně prodejných, individuální přípravu léčivých přípravků. Prodej doplňkového sortimentu, zdravotních potřeb, dermokosmetiky, bylinných čajů, kojenecké výživy, homeopatik i veterinárních léčiv, poradenství. Výdej elektronického receptu. Akceptace Benefit a.s.

Lékárna U Černíků, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Nabízíme homeopatika, veterinární léčiva, zdravotnický materiál, inkontinentní pomůcky, léčivé čaje, vakcíny, individuální přípravu léčiv či léčebnou kosmetiku. Dále zajišťujeme měření krevního tlaku.

Lékárna V Rumunské

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna v Dlouhé, s.r.o.

Lékárna základního typu, široká nabídka dermokosmetiky, homeopatik. Přijímáme elektronické recepty, poukázky Sodexo, UniŠek.

Lékárna Volyně

Prodej farmaceutických přípravků.

Lékárna Staré náměstí

Prodej farmaceutických přípravků a zdravotnických potřeb. Výdej léků a léčivých přípravků na recept. Nabídka multivitamínů a minerálů, obvazového materiálu a zdravotnických pomůcek. K dispozici je zákaznická karta s řadou výhod, rozvoz inkontinenčních pomůcek domů k zákazníkovi, akční leták.

Lékárna Arnika

Prodáváme a vydáváme léky i prostředky zdravotnické techniky. Nabízíme doplňky stravy, dětskou výživu, vitamíny, minerály, bylinné čaje, homeopatika, kosmetiku či prostředky ústní hygieny. Zajišťujeme poradenství při samoléčbě.

Lékárna PRIVAMED

Provoz lékárny.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy